Prsten sa topazom i brilijantima
60,000.00 RSD
Ovaj sofisticirani prsten izrađen je od 14-karatnog zlata, dostupnog u beloj, žutoj ili roze varijanti – prema Vašem ukusu. U njegovom središtu nalazi se prelepi topaz, čiju boju takođe birate sami – od nežnih plavih tonova do duboko misterioznih nijansi.
Sa obe strane centralnog kamena, u šini prstena urezano je po tri sitna brilijanta koji dodatno naglašavaju njegovu eleganciju i sjaj. Savršen balans između luksuza i suptilne profinjenosti čini ovaj prsten idealnim za posebne prilike – ili kao poklon koji zauvek ostaje urezan u sećanju.
Proizvod je potrebno proizvesti, rok dostave je najkasnije14 dana

PRIČA O OVOM PROIZVODU:
Kakav je osećaj istinski voleti? Da li je više nalik vatrometu koji osvetli noćno nebo i ugreje nam srce? Ili više nalikuje bistrom potoku koji gasi čak i najveću žeđ? Da su ljubav leptirići u stomaku od kojih nam se čini da ćemo i sami da poletimo? Ili je pak ljubav potpuno spokojstvo i mir koji nam obgrle dušu kada zagrlimo onog koga volimo? Ljubav ima mnogo lica i ne postoje dve iste, ali jedno je sigurno – ljubav nas čini boljim osobama i ispunjava nam život srećom i nežnošću. Zlatara Andrejević nudi Vam sigurnu online kupovinu, dostavu na kućnu adresu, kao i mogućnost video prezentacije proizvoda.OPIS PROIZVODA:
Ovaj sofisticirani prsten izrađen je od 14-karatnog zlata, dostupnog u beloj, žutoj ili roze varijanti – prema Vašem ukusu. U njegovom središtu nalazi se prelepi topaz, čiju boju takođe birate sami – od nežnih plavih tonova do duboko misterioznih nijansi.Sa obe strane centralnog kamena, u šini prstena urezano je po tri sitna brilijanta koji dodatno naglašavaju njegovu eleganciju i sjaj. Savršen balans između luksuza i suptilne profinjenosti čini ovaj prsten idealnim za posebne prilike – ili kao poklon koji zauvek ostaje urezan u sećanju.Dodatne informacije
Težina | 1.9 kg |
---|---|
Finoća: | 585 |
Materijal: | Belo zlato, Roze zlato, Žuto zlato |
Brend: | Andrejević |
Kategorija | nemaucrmu |
Vrsta Kamena: | Topaz |
Količina: | 1 |
Karataža: | 0.45 |
Čistoća: | VVS1 |
Boja: | Crvena |
Vrsta Kamena: | Brilijanti |
Količina: | 6 |
Karataža: | 0.03 |
Čistoća: | Vvs1 |
Boja: | H |
Povezani proizvodi
Elegantne minđuše Xkm7059
44,000.00 RSD – 48,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Prsten sa dragim kamenom Xkp0317
65,000.00 RSD – 70,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Privezak sa topazom i brilijantom
26,000.00 RSD – 28,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elegantan prsten od zlata
90,000.00 RSD – 95,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.