Šifra:Xsv0163
Privezak cvetić sa dijamantom
22,000.00 RSD
Privezak od zlata u obliku cvetića u čijem se srcu smestio dijamant. Ovaj zlatni privezak nema klasičnu alku, već lančić prolazi direktno kroz jednu od latica cveta, čineći ga tako primetnijim na vratu. U zlatari Andrejević, moguća je i izrada nakita po Vašoj želji, kao i mogućnost konfigurisanja, pa naši zlatni privesci mogu biti izrađene u bilo kojoj od 3 boje zlata: beloj, roze, ili žutoj.
Cena koja je prikazana, odnosi se na privezak, dok lančić možete odabrati prilikom porudžbine ili kupiti sa lančićem, koji se nalazi već pričvršćen na postojećem privesku.
Rok dostave za željenu konfiguraciju je najkasnije2 dana
Kupovina na 12 mesečnih rata karticama Banke Intese
Klikom na polja varijante imate pregled odmah dostupnih proizvoda
Klikom na polja označena plavom bojom konfigurišite proizvod po želji.
Kupovina na 12 mesečnih rata karticama Banke Intese
Varijanta #122,000.00 RSD
Varijanta #222,000.00 RSD
Rok dostave za željenu konfiguraciju je najkasnije2 dana
Rok dostave za ovaj proizvod je2 dana
Kupovina na 12 mesečnih rata karticama Banke Intese
Kupovina na 12 mesečnih rata karticama Banke Intese
Finoća:
585
Materijal:
Belo zlato, Roze zlato, Žuto zlato
Brend:
Andrejević
Kategorija
Privesci
Vrsta Kamena:
Brilijant
Količina:
1
Karataža:
0.03
Čistoća:
VVS1
Boja:
H
Gramaža:
0.6
Reč dizajnera

Aleksandar Andrejević
DIPL. GEMOLOGIST
Aleksandar Andrejević predstavlja treću generaciju juvelirske porodice. Izučavajući dijamante i drago kamenje na najprestižnijem svetskom institutu GIA u Njujorku postao je jedan od vodećih stručnjaka na ovim prostorima.Voli izazove i zato dizajnira kompleksne komade za klijente sa specijalnim zahtevima.
PRIČA O OVOM PROIZVODU:
Cveće govori 100 jezika, a svaki cvet može da prenese skrivenu poruku kada se pokloni voljenoj osobi. U svakom procvetalom cvetu nalazi se neverovatna i nezaustavljiva sila koja svakog od nas podseća da je priroda jedno veliko čudo. I u nama samima nalazi se ista snaga koja nas, baš kao i svaki pupoljak, navodi da rastemo i volimo sunce, nebo i slobodu. Neka Vas ovaj zlatni privezak u obliku cveta podseti da su i nežnost i snaga sastavni deo Vašeg bića. Kada kupujete Andrejević nakit, kupujete kvalitet i doživljaj, a kada nosite Andrejević nakit, nosite unikat i emociju. Zlatara Andrejević nudi Vam sigurnu online kupovinu, dostavu na kućnu adresu, kao i mogućnost video prezentacije proizvoda.OPIS PROIZVODA:
Privezak od zlata u obliku cvetića u čijem se srcu smestio dijamant. Ovaj zlatni privezak nema klasičnu alku, već lančić prolazi direktno kroz jednu od latica cveta, čineći ga tako primetnijim na vratu. U zlatari Andrejević, moguća je i izrada nakita po Vašoj želji, kao i mogućnost konfigurisanja, pa naši zlatni privesci mogu biti izrađene u bilo kojoj od 3 boje zlata: beloj, roze, ili žutoj.Cena koja je prikazana, odnosi se na privezak, dok lančić možete odabrati prilikom porudžbine ili kupiti sa lančićem, koji se nalazi već pričvršćen na postojećem privesku.
Dodatne informacije
Težina | 0.6 kg |
---|---|
Finoća: | 585 |
Materijal: | Belo zlato, Roze zlato, Žuto zlato |
Brend: | Andrejević |
Kategorija | Privesci |
Vrsta Kamena: | Brilijant |
Količina: | 1 |
Karataža: | 0.03 |
Čistoća: | VVS1 |
Boja: | H |
Povezani proizvodi
Elegantan privezak od zlata
30,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Dijamantski prsten Xkp0223
115,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Dijamantske minđuše cvetići
118,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Privezak cvetić
50,000.00 RSD Odaberite opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.